Skip to content Skip to footer

  2020 m. Europos čempionatas, Gracas, Austrija

Aleksandra Golovkina – pavienis čiuožimas, 26 vieta

Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius – šokiai ant ledo, 11 vieta

 

  2019 m. Europos čempionatas, Minskas, Baltarusija

Paulina Ramanauskaitė – pavienis čiuožimas, 32 vieta

Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius – šokiai ant ledo, 13 vieta

 

  2018 m. Europos čempionatas, Maskva, Rusija

Elžbieta Kropa – pavienis čiuožimas, 22 vieta

Guostė Damulevičiūtė ir Deividas Kizala – šokiai ant ledo, 24vieta

 

  2017 m. Europos čempionatas, Ostrava, Čekija

Elžbieta Kropa – pavienis čiuožimas, 28 vieta

Goda Butkutė ir Nikita Jermolajevas – porinis čiuožimas, 18 vieta

Taylor Tran ir Saulius Ambrulevičius – šokiai ant ledo, 18 vieta

 

  2016 m.  Europos čempionatas, Bratislava, Slovakija

Aleksandra Golovkina – pavienis čiuožimas, 16 vieta

Goda Butkutė ir Nikita Jermolajevas – porinis, čiuožimas, 11 vieta

Taylor Tran ir Saulius Ambrulevičius – šokiai ant ledo, 25 vieta

 

  2015 m. Europos čempionatas, Stokholmas, Švedija

Aleksandra Golovkina – pavienis čiuožimas, 19 vieta

Taylor Tran ir Saulius Ambrulevičius – šokiai ant ledo, 23 vieta

 

  2014 m. Europos čempionatas, Budapeštas, Vengrija

Inga Janulevičiūtė – pavienis čiuožimas, 18 vieta

Isabella Tobias ir Deividas Stagniūnas – šokiai ant ledo, 9 vieta

 

  2021 m. pasaulio čempionatas, Stokholmas, Švedija

Elžbieta Kropa – pavienis čiuožimas, 37 vieta

Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius – šokiai ant ledo, 15 vieta

 

  2019 m. pasaulio čempionatas, Saitama, Japonija

Elžbieta Kropa – pavienis čiuožimas, 38 vieta

Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius – šokiai ant ledo, 17 vieta

 

  2018 m. pasaulio čempionatas, Milanas, Italija

Elžbieta Kropa – pavienis čiuožimas, 30 vieta

Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius – šokiai ant ledo, 20 vieta

 

  2017 m. pasaulio čempionatas, Helsinkis, Suomija 

Goda Butkutė ir Nikita Jermolajevas – porinis čiuožimas, 22 vieta

Taylor Tran ir Saulius Ambrulevičius – šokiai ant ledo, 30 vieta

 

  2016 m. pasaulio čempionatas, Bostonas, JAV

Aleksandra Golovkina – pavienis čiuožimas, 33 vieta

Goda Butkutė ir Nikita Jermolajevas, porinis čiuožimas 17 vieta

 

  2015 m. pasaulio čempionatas, Šanchajus, Kinija

Aleksandra Golovkina – pavienis čiuožimas, 28  vieta

 

  2014 m. Pasaulio čempionatas, Saitama, Japonija

Inga Janulevičiūtė – pavienis čiuožimas, 27 vieta

Isabella Tobias ir Deividas Stagniūnas – šokiai ant ledo, 15 vieta

2017 m. pasaulio jaunimo Grand Prix

  Ryga, Latvija

Greta Morkytė, 20 iš 35, 102,65

  Minskas, Baltarusija

Paulina Ramanauskaitė, 25 iš 33, 93,97

  Gdanskas, Lenkija

Paulina Ramanauskaitė, 16 iš 37, 115,52

Guostė Damulevičiūtė 11 iš 19, 108,56

 

2016 m. pasaulio jaunimo Grand Prix

  Ostrava, Čekija

Elžbieta Kropa, 13 iš 30, 122.36

  Talinas, Estija

Greta Morkytė, 19 iš 33, 100,31

 

2015 m. pasaulio jaunimo Grand Prix

  Bratislava, Slovakija

Elzbieta Kropa – 18 vt., 92,11, 30 dalyvių

Guostė damuleevičiūtė deividas Kizala – 14 vt. 86,62, 15 dalyvių

  Ryga, Latvija

Kamilė Linauskaitė – 27 vt, 82,34, 32 dalyvės

Jogailė Žilionytė ir Luca Morini – 13 vt., 84,92, 15 dalyvių

  Lincas, Austrija

Deimantė Kizalaitė – 24 vt., 87,30, 35 dalyvės

Guostė ir Deividas – 9 vt. 109,49, 20 porų

  Torūnė, Lenkija

Elžbieta Kropa – 22 vt., 96,58, 33 dalyvės

Jogailė Žilionytė ir Luca Morini, 18 vt. 83,32, 18 dalyvių

  Logronjas, Ispanija

Deimantė Kizalaitė – 25 vt. 87,87, 33 dalyvės

 

2014 m. pasaulio jaunimo Grand Prix

  Ostrava, Čekija

Kamilė Linauskaitė – 21 vt. 86,94, 28 dalyvės

  Talinas, Estija

Deimantė Kizalaitė – 11 vt. 125,38, 30 dalyvių

  Drezdenas, Vokietija

Aleksandra Golovkina – 16 vt., 104,44, 28 dalyvės

  Zagrebas, Kroatija

Deimantė Kizalaitė – 19 vt., 104,41, 32 dalyvės

 

2020 m. ISU Grand Prix Rostelecom Cup

Maskva, Rusija

Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius
Senior Ice Dance – 7 vieta (182,56 tšk.)

 

2019 m. ISU Grand Prix Internatonaux de France

Grenoblis, Prancūzija

Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius
Senior Ice Dance – 10 vieta (161,73 tšk.)

 

2019 m. ISU Grand Prix Rostelecom Cup

Maskva, Rusija

Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius
Senior Ice Dance – 5 vieta (175,43 tšk.)

 

2018 m. ISU Grand Prix Rostelecom Cup

Maskva, Rusija

Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius
Senior Ice Dance – 6 vieta (158,03 tšk.)

 

  2019 m. pasaulio jaunimo čempionatas, Zagrebas, Kroatija

Paulina Ramanauskaitė – pavienis čiuožimas, 41 vieta

Mira Polishook ir Deividas Kizala – šokiai ant ledo, 19 vieta

 

  2018 m. pasaulio jaunimo čempionatas, Sofija, Bulgarija

Paulina Ramanauskaitė – pavienis čiuožimas, 43 vieta

 

  2017 m. pasaulio jaunimo čempionatas, Taipėjus, Taivanas

Elžbieta Kropa – pavienis čiuožimas, 38 vieta

Guostė Damulevičiūtė ir Deividas Kizala – šokiai ant ledo, 17 vieta

 

  2016 m. pasaulio jaunimo čempionatas, Debrecenas, Vengrija

Elžbieta Kropa – pavienis čiuožimas, 40 vieta

Guostė Damulevičiūtė ir Deividas Kizala – šokiai ant ledo, 22 vieta

 

  2015 m. pasaulio jaunimo čempionatas, Talinas, Estija 

Deimantė Kizalaitė, pavienis čiuožimas – 18 vieta

Guostė Damulevičiūtė ir Deividas Kizala – šokiai ant ledo, 24 vieta

 

  2014 m. pasaulio jaunimo čempionatas, Sofija, Bulgarija

Deimantė Kizalaitė – pavienis čiuožimas, 22 vieta

 

  2021-22 m. sezonas

ISU JGP Courchevel (2), Kurševelis, Prancūzija

Junior Women
Marija Brejeva – 20 vieta (98,38 tšk.)

ISU JGP Ljubljana Cup 2021, Liubliana, Slovėnija

Junior Women
Daria Afinogenova – 13 vieta (135,15 tšk.)

ISU Nebelhorn Trophy (kvalifikacinės varžybos į Pekino OŽ), Dortmundas, Vokietija

Senior Women
Aleksandra Golovkina – 28 vieta (125,33 tšk.)

ISU JGP Baltic Cup 2021, Gdanskas, Lenkija

Junior Women
Seilna Kaneda – 16 vieta (112,56 tšk.)

ISU Challenger Series Finlandia Trophy, Espoo, Suomija

Senior Ice dance
Paulina Ramanauskaitė/Deividas Kizala – 15 vieta (125,79 tšk.)

ISU Budapest Trophy, Budapeštas, Vengrija

Senior Ice Dance
Allison Reed/Saulius Ambrulevičius – 2 vieta (181,05 tšk.)

ISU Trophee Metropole Nice Cote d‘Azur, Nica, Prancūzija

Seniro Ice Dance
Paulina Ramanauskaitė/Deividas Kizala – 11 vieta (119,87 tšk.)

ISU Volvo Open Cup 44th, Ryga, Latvija

Advanced Novice Boys
Mantas Gryba – 5 vieta (77,19 tšk.)

Advanced Novice Girls
Ieva Grybaitė – 10 vieta (73,74 tšk.)

Junior Women
Meda Variakojytė – 13 vieta (99,16 tšk.)
Selina Kaneda – 6 vieta (121.22 tšk.)

ISU NRW Trophy 2021, Dortmundas, Vokietija

Avanced Novice Girls
Agnė Ivanovaitė – 2 vieta (103,87 tšk.)

Senior Women
Elžbieta Kropa – 6 vieta (144,01 tšk.)

Senior Ice Dance
Paulina Ramanauskaitė/Deividas Kizala – 4 vieta (139,09 tšk.)

ISU The Tayside Trophy

Senior Women
Aleksandra Golovkina – 4 vieta (136,75 tšk.)

ISU CS Warsaw Cup, Varšuva, Lenkija

Senior Women

Aleksandra Golovkina – 20 vieta (135,23 tšk.)

Senior Ice Dance

Paulina Ramanauskaitė/Deividas Kizala – 19 vieta (133,03 tšk.)

ISU GP Internationaux de France, Grenoblis, Prancūzija

Senior Ice Dance

Allison Reed/Saulius Ambrulevičius – 8 vieta (169,83 tšk.)

ISU GP Rostelecom Cup, Sočis, Rusija

Senior Ice Dance

Allison Reed/Saulius Ambrulevičius – 7 vieta (177,88 tšk.)

ISU Santa Claus Cup, Budapeštas, Vengrija

Junior Men

Daniel Korabelnik – 10 vieta (117,20 tšk.)

Advanced Novice Girls

Agnė Ivanovaitė – 11 vieta (103,52 tšk.)

Ieva Grybaitė – 34 vieta (71,47 tšk.)

Advanced Novice Boys

Luka Imedashvili – 3 vieta (112,07 tšk)

Mantas Gryba – 11 vieta (76,96 tšk.)

ISU CS Golden Spin of Zagreb, Sisakas, Kroatija

Senior Ice Dance

Allison Reed/Saulius Ambrulevičius – 2 vieta (180,15 tšk.)

ISU Icelab International Cup, Bergamo, Italija

Junior Men

Daniel Korabelnik – 10 vieta (116,91 tšk.)

Junior Women

Daria Afinogenova – 12 vieta (109,41 tšk.)

2022 European Figure Skating Championships, Talinas, Estija

Senior Women

Aleksandra Golvokina – 22 vieta (142,20 tšk.)

Senior Ice Dance

Allison Reed/Saulius Ambrulevičius – 8 vieta (183,17 tšk.)

ISU Sofia Trophy, Sofija, Bulgarija

Senior Women

Jogailė Aglinskytė – 5 vieta (137,81 tšk.)

Junior Women

Selina Kaneda – 15 vieta (100,46 tšk.)

ISU Dragon Trophy, Liubliana, Slovėnija

Senior Women

Jogailė Aglinskytė – 6 vieta (146,30 tšk.)

Junior Women

Meda Variakojytė – 11 vieta (111,34 tšk.)

Advanced Novice Girls

Agnė Ivanovaitė – 1 vieta (102,48 tšk.)

ISU Winter Star, Minskas, Baltarusija

Junior Women

Darja Reginevič – 12 vieta (87,83 tšk.)

ISU Jegvirag Cup, Miskolčas, Vengrija

Junior Men

Daniel Korabelnik – 4 vieta (111,96 tšk.)

ISU Challenge Cup, Tilburgas, Nyderlanduose

Senior Women

Aleksandra Golovkina – 14 vieta (121,20 tšk.)

ISU Tallink Hotels Cup, Talinas, Estija

Senior Women

Jogailė Aglinskytė – 5 vieta (150,92 tšk.)

Junior Women

Selina Kaneda – 11 vieta (106,31 tšk.)

Advanced Novice Girls

Evelina Stavickytė – 3 vieta (110,55 tšk.)

Agnė Ivanovaitė – 6 vieta (103,91 tšk.)

European Youth Olympic Festival , Vuokati, Suomija

Junior Women

Jogailė Aglinskytė – 9 vieta (131,71 tšk.)

2022 World Figure Skating Championships, Monpeljė, Prancūzija

Senior Ice Dance

Allison Reed/Saulius Ambrulevičius – 10 vieta (180,21 tšk.)

2022 World Junior Figure Skating Championships, Talinas, Estija

Junior Women

Jogailė Aglinskytė – 24 vieta (129,65 tšk.)

ISU Kurbada Cup, Ryga, Latvija

Junior Women

Darja Reginevič – 10 vieta (89,45 tšk.)

ISU Triglav Trophy, Jesenicė, Slovėnija

Junior Men

Daniel Korbalenik – 6 vieta (130,56 tšk.)

 

  2020-21 m. sezonas

ISU Challengier Series Nebelhorn Trophy 2020, Oberstdorfas, Vokietija

Senior Ladies

Greta Morkytė – 17 vieta (124,90 tšk.)

ISU Budapest Trophy 2020, Budapeštas, Vengrija

Junior Ladies

Marija Brejeva – 2 vieta (137,29 tšk.)

Jogailė Aglinskytė – 4 vieta (123,21 tšk.)

ISU Gran Premio Italia 2020, Bergamo, Italija

Senior Ladies

Greta Morkytė – 5 vieta (135,52 tšk.)

ISU Grand Prix Rostelecom Cup 2020, Maskva, Rusija

Allison Reed/Saulius Ambrulevičius
Senior Ice Dance – 7 vieta (182,56 tšk.)

ISU NRW Autumn Trophy 2020, Dortmundas, Vokietija

Senior Ladies

Greta Morkytė – 6 vieta (138,62 tšk.)

ISU Winter Star 2020, Minskas, Baltarusija

Paulina Ramanauskaitė/Deividas Kizala

Senior Ice Dance – 4 vieta (152,68 tšk.)

ISU Tallink Hotels Cup, 2021, Talinas, Estija

Advanced Novice Girls
Agnė Ivanovaitė – 3 vieta (122,22 tšk.)

Junior Ladies
Jogailė Aglinskytė – 1 vieta (149,20 tšk.)
Marija Brejeva -8 vitea (116,72 tšk.)
Darja Reginevič – 10 vieta (106,28 tšk.)
Selina Kaneda – 12 vieta (100.81 tšk.)

Senior Ladies
Elžbieta Kropa – 11 vieta (135,38 tšk.)

ISU 2021 World Figure Skating Championships, Stokholmas, Švedija

Senior Ladies
Elžbieta Kropa – 37 vieta

Senior Ice Dance
Allison Reed/Saulius Ambrulevičius -15 vieta (178,18 tšk.)

ISU Spring Star 2021, Minskas, Baltarusija

Junior Ladies
Jogailė Aglinskytė – 3 vieta (144,00 tšk.)
Darja Reginevič – 12 vieta (89,83 tšk.)

ISU Egna Spring Trophy 2021, Egna, Italija

Junior Ladies
Jogailė Aglinskytė – 3 vieta (141,62 tšk.)
Selina Kaneda – 22 vieta (105.35 tšk.)

 

  2019-20 m. sezonas

ISU Tayside Trophy 2019, Dundee, Škotija

Aleksandra Golovkina
Senior Ladies – 3 vieta (137,65 tšk.)

ISU NRW Summer Trophy, 2019, Dortmundas, Vokietija

Jogailė Aglinskytė
Junior Ladies – 4 vieta (122,26 tšk.)

ISU Challenger Series Lombardia Trophy 2019, Bergamo, Italija

Greta Morkytė
Senior Ladies – 13 vieta (129,82 tšk.)

Allison Reed/Saulius Ambrulevičius
Senior Ice Dance – 6 vieta (167,48 tšk.)

ISU Challenger Series 27th Nepela Memorial, Bratislava, Slovakija

Aleksandra Golovkina
Senior Ladies – 13 vieta (131,37 tšk.)

ISU Challenger Series Nebelhorn Trophy 2019, Oberstdorfas, Vokietija

Allison Reed/Saulius Ambrulevičius
Senior Ice Dance – 7 vieta (180,13 tšk.)

ISU Challenger Series Finlandia Trophy 2019, Espoo, Suomija

Allison Reed/Saulius Ambrulevičius
Senior Ice Dance – 5 vieta (168,33 tšk.)

Minsk Arena Ice Star 2019, Minskas, Baltarusija

Advanced Novice Girls
Agnė Ivanovaitė – 3 vieta (106,20 tšk.)
Darja Reginevič – 10 vieta (73,92 tšk.)

ISU Challenger Series Minsk Arena Ice Star 2019, Minskas, Baltarusija

Senior Ladies
Aleksandra Golovkina – 9 vieta (141,49 tšk.)
Elžbieta Kropa – 21 vieta (116,50 tšk.)

ISU 31st Golden Bear 2019 Zagrebas, Kroatija

Greta Morkytė
Senior Ladies – 13 vieta (135,44 tšk.)

ISU Ice Lab International Cup 2019, Bergamo, Italija

Advanced Novice Girls
Agnė Ivanovaitė – 2 vieta (97,31 tšk.)
Marija Brejeva – 4 vieta (86,28 tšk.)
Meda Variakojytė – 24 vieta (69,06 tšk.)

Junior Ladies
Jogailė Aglinskytė – 14 vieta (116,81 tšk.)

 

  2018-19 m. sezonas

ISU NRW Summer Trophy 2018, Dortmundas, Vokietija

Paulina Ramanauskaitė
Junior Ladies – 2 vieta (137,69 tšk.)

Jelgava Cup 2018, Jelgava, Latvija

Dominyka Molevičiūtė
Junior Ladies – 2 vieta (103,04 tšk.)

Jogailė Aglinskytė
Advanced Novice Girls – 1 vieta (94,14 tšk.)

Agnė Ivanovaitė
Cubs A Girls – 1 vieta (45,61 tšk.)

Ksenija Morozova
Springs B Girls – 2 vieta (29,67 tšk.)

Ice Prince & Princess 2018, Daugpilis, Latvija

Cubs B Girls
Milita Makarevič – 1 vieta (26,74 tšk.)
Atėnė Riaukaitė – 2 vieta (26,67 tšk.)

ISU Volvo Open Cup 2018, Ryga, Latvija

Meda Variakojytė
Basic Novice Girls – 1 vieta (41,94 tšk.)

ISU Halloween Cup 2018, Budapeštas, Vengrija

Allison Reed/Saulius Ambrulevičius
Senior Ice Dance – 2 vieta (156,11 tšk.)

Jogailė Aglinskytė
Advanced Novice Girls – 3 vieta (95,04 tšk.)

2019 m. Pasaulinės vaikų žiemos žaidynės, Lake Placid, JAV

Jogailė Aglinskytė – 1 vieta (108,97 tšk.)
Selina Kaneda – 3 vieta (84,68 tšk)

ISU EduSport Trophy 2019, Otopeni, Rumunija

Greta Morkytė
Senior Ladies – 5 vieta (134,39 tšk.)

ISU Bavarian Open 2019, Oberstdorfas, Vokietija

Advanced Novice Girls
Marija Brejeva – 4 vieta (100,69 tšk.)
Jogailė Aglinskytė – 12 vieta (81,60 tšk.)
Meda Variakojytė – 16 vieta (76,85 tšk.)

ISU Dragon Trophy 2019, Liublijana, Slovėnija

Greta Morkytė
Senior Ladies – 10 vieta (111,37 tšk.)

Kaunas Ice Winter Cup 2019, Kaunas, Lietuva

Advanced Novice Girls
Darja Reginevič – 1 vieta (80,67 tšk.)
Meda Variakojytė – 2 vieta (79,26 tšk.)
Taira Seržentaitė – 3 vieta (66,99 tšk.)

Basic Novice Girls
Gabija Pociūtė – 2 vieta (34,35 tšk.)
Valerija Galdikaitė – 3 vieta (32,02 tšk.)

ISU Tallink Hotels Cup 2019, Talinas, Estija

Jogailė Aglinskytė
Advanced Novice Girls- 2 vieta (91,48 tšk.)

Elžbieta Kropa
Senior Ladies – 4 vieta (135,45 tšk.)

ISU Open Ice Mall Cup 2019, Eilatas, Izraelis

Greta Morkytė
Senior Ladies – 8 vieta (123,69 tšk.)