Skip to content Skip to footer

Sausį Kaune vyksiančio čempionato šūkis – su svarbia potekste

Artėjančių 2024 metų pradžioje Lietuvą užpildys magija ir aistra – sausio 8-14 dienomis Kaune, Žalgirio arenoje vyks 2024 m. Europos dailiojo čiuožimo čempionatas. Tokio lygio varžybos Lietuvoje vyks pirmą kartą istorijoje.

Penktadienį buvo pristatytas Kauno miestą ir Nemuno bei Neries upių susiliejimą simbolizuojantis čempionato logotipas, kurį lydės šūkis „We want more“ (liet. „Norime daugiau“).

Anot istorinio Lietuvai renginio organizatorių, šiame šūkyje telpa noras ir siekis daugybės dalykų: meilės, pagarbos, taikos, pagalbos, šviesos, tiesos, rūpestingumo, tolerancijos, atradimų, pergalių, vilties ir visko, kas gali suteikti žmogui džiaugsmą, pilnatvę, gėrį ir vidinę ramybę.

„Daugelis iš mūsų esame pajutę žmogišką abejingumą, neretai patys juo apdovanoję kitus, tačiau nepraradę noro keistis ir keisti, – pristatydamas šūkį kalbėjo Lietuvos čiuožimo federacijos (LČF) prezidentas Vytautas Jasutis, – Norime tiesti naujus kelius į save ir į kitus, o pamiršę abejingumą ir viską užvaldantį savanaudiškumą – tobulėti ir augti.“

„Šūkis „We want more“ yra apie mus visus, – tęsė vienas iš čempionato organizatorių, – Nesvarbu, kas bebūtum, kaunietis, suvalkietis, samarietis, dauguvietis, amerikietis, zelandietis, gerietis ar nelabai gerietis – visi mes norime daugiau. Norime kurti, atrasti, sutikti, pasiekti, mylėti, galėti suklysti ir būti savimi. Mūsų įsitikinimu, noras yra geras, jei jį sukelia teisingi motyvai. Todėl kviečiame visus kartu pasinerti į šią žiemos sidabru papuoštą kelionę ir kasdien norėti daugiau.“

Bilietų prekyba į istorinį Lietuvai renginį startuos rugsėjo 15 dieną.